Tag "boom"

BOOM, S’kemi parë asgjë akoma?

Nga Haris Vongli Çdo ëndërr e shqiptarve duket se po hidhet në erë. Çudi do të qe ndonjë ditë nësë s’do dëgjonim më ndonjë lajm për tritol, dhunë dhe terror.

Zbardhet misteri i “shpërthimeve”, avionët shkaktuan “Boom Sonic”

Bëhet me dije se zhurmat te cilat linin te kuptohej per nje shperthim jane shkaktuar nga dy avionë italianë që ndiqnin një avion gjerman, i cili mësohet t’i jetë shmangur

Ja pse u ndanë Bloom dhe Kerr

Orlando Bloom injoroi ekzistencën e ish-bashkëshortes, Miranda Kerr, ndërsa u ndal të premten në një program televiziv të quajtur “Live with Kelly”. Disa orë pas konfirmimit të ndarjes, aktori hollivudian