Tag "Bon Bon"

Rihana çmendet pas “Bonbon” të Era Istrefit (video)

Kur një hit shqiptar tërheq vëmendjen e yjeve të famshëm na bën krenarë dhe nuk mund ta anashkalojmë, por përkundrazi dhe përsa i përket ‘BonBon’ të Era Istrefit, kjo është

“Bon Bon” i Era Istrefit, edhe në finalen e “Miss SHBA” (Video)

Këngëtarja tashmë super e famshme nga Kosova, Era Istrefi, po fiton një sukses të jashtëzakonshëm jo vetëm në trevat shqiotare por në mbarë botën. Hiti i saj i fundit “Bonbon”

Edhe serbet vjedhin këngën e Era Istrefit (Video)

Suksesi i jashtëzakonshëm i këngëtares kosovare Era Istrefi, më këngën “Bon Bon” është aq i madh sa që shumë këngëtarë e kanë kopjuar këtë këngë. Këngëtarja, Ana Petrovic, ka lëshuar

“Bon Bon” nuk njeh kufinj, kopjohet edhe nga moldavët (Video)

Suksesi i hiti “Bon Bon” të këngëtres kosovare Era Istrefit është i pa diskutueshëm dhe së fundmi është kopjuar nga një këngëtare e re moldave. Kathryn C, në këngen e