Tag "bombola"

Sarandë, shpërthen tubi i bombolës së gazit, tre të plagosur

Tre persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e shpërthimit të një tubi të bombolës së gazit në një lokal të Sarandës. Mësohet se në spitalin e Sarandës kanë mbërritur

Shpërthen bombola e gazit, shkrumbohet lokali

Bombolat e gazit vazhdojnë të jenë problematike, ku një lokal në Darzezë, Fier është përfshirë nga zjarri pas shpërthimi të një bombole gazi. Lokali ku ka shpërthyer bombola ndodhet në

Shkodër, shpërthen bombola e gazit, 64 vjeçari në gjendje kritike për jetën

Në orët e vona të së mërkurës, një banesë është shkrumbuar nga flakët në lagjen “Guerrile” të qytetit të Shkodrës, ku për pasojë është plagosur rëndë nga flakët e zjarrit

Shpërthen bombola e gazit, 3 të plagosur në një lokal në Lushnje

Tre persona u plagosën të dielën në një lokal në Lushnje, pas shpërthimit të një bombole gazi. Ngjarja ndodhi në lagjen “18 Tetori” në Lushnjë, ku lokali i 44-vjeçarit P.

Shkodër, shpërthen bombola në banesë, asfiksohet një grua

Një banesë pranë lagjes “Parrucë” në qytetin e Shkodrës është djegur nga flakët. Shkak për zjarrin në banesë nga hetimet e para dyshohet të jetë bomobla e gazit. Nga tymi

Durrës, shpërthen bombola e gazit, vdes 60-vjeçari

-Një 60 vjeçar ka humbur jetën nga shpërthimi i një bombule gazi mbrëmjen e sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen 7 të qytetit të Durrësit. Burime nga policia

Shkodër, shpërthen bombola e gazit në banesë, asfiksohet një grua

Një grua është asfiksuar pas shpërthimit të një bombule gazi në banesën e saj. Ngjarja ka ndodhur në familjen Shaba në qytetin e Shkodrës ndërsa ka mbetur e asfiksuar edhe

Kontrolle në pikat e gazit, sekuestrohen mbi 200 bombola

Policia e Mbrojtjes nga Zjarri dhe e Shpëtimit bëri të ditur sot se pas një aksioni disa ditor në qytetin e Tiranës janë bllokuar mbi 200 bombola të furnizimit me