Tag "boll"

Bora paralizon Stambollin, problem me linjat ajrore

Stambolli është paralizuar nga reshje të dendura dëbore të cilat nisën ditën e djshme dhe sipas parashikimeve do të vazhdojnë deri të premten. Reshjet e dendura të dëborës kanë shkaktuar