Tag "bolino"

Bolino i bën fushatë Ramës me Matilda Makoçin. Ja dyshimi

Ish-bashkëshortja e Kryeministrit Edi Rama, Matilda Makoçi u bë lajm dje në të gjitha mediat online, e cila shprehej në intervistën për Report Tv se Edi Rama ishte shoku i

Berisha denoncon: Ja si u vodhën dekoderat e qytetarëve të varfër

Nga Sali Berisha Qytetari dixhital denoncon vjedhjen, me rastin e Vitit te Ri, nga Rama me Bolinon dhe Dixhitalbin, me tenderin e dekoderava e qytetareve me te varfer te Shqiperise