Tag "boksit‏"

Nishani takon vëllezërit Keta, kampion bote në sportin e kikboksit dhe boksit‏

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani mikpriti sot në një takim vëllezërit Keta, Ismail Ketën, tre herë kampionin botëror në sportin e kikboksit dhe vëllanë e tij, Gjetan Ketën, i cili