Tag "boksierja"

Boksierja ndryshon gjininë për t’u dueluar me meshkujt

Boksierja japoneze Megumi Hashimoto, është në sfidën e fundit për të fituar titullin kampion në peshën “gjel” dhe më pas do të ndryshojë seksin, për të realizuar ëndrrën e saj,