Tag "boksi"

Boksieri i kthehet gjyqtarit “ndalojë këtë dreq ndeshje!”

Javën që shkoi u zhvillua një ndeshje boksi për peshat e rënda midis Willis Meehan dhe Leamy “Tyson” Tato, e cila përfundoi në raundin e dytë. Përballja u zhvillua në