Tag "bojaxhiu"

Gjergj Bojaxhiun e braktisin të tijët. Mbyllet “Ne Tirana”

Siç shihet në foto, faqja në facebook e ish kandidatit “të pavarur” për kryetar të Bashkisë së Tiranës, Gjergj Bojaxhiu, është mbyllur. Burime konfindenciale bëjnë të ditur se mes Bojaxhiut

Skandal në QSUT. Pacienti merr serum, bojaxhiu lyen muret (Foto)

Nuk kanë të mbaruar skandalet me shendetësinë e vendit. Rasti i fundit është denoncuar nga vetë pacinet i cili ishte shtruar në QSUT për të bërë një serum, por në

Ben Blushi dhe Gjergj Bojaxhi me parti të re pas zgjedhjeve?

Shpërthimi i Ben Blushit kundër qeverisë së tij, mund të sjellë ndryshime brenda PS-së pas zgjedhjeve vendore të 21 qershorit. Ben Blushi dhe Gjergj Bojaxhi mund të krijojnë një parti

Heshtja konfirmon akuzën e Spahiut se Bojaxhiun i kërkoi Rama në listat e AK

Edhe pse kanë kaluar më shumë se 24 orë nga akuza që kreu i AK i drejtoi kandidatit të pavarur për Tiranën Gjergj Bojaxhi, ky i fundit ka zgjedhur të

Vëllai i Gjergjit vjen nga SHBA për të ndihmuar…Erionin!!

Një sqarim për foton sipër: “Zgjidhja e sigurtë” nuk është për Gjergjin. Ai është një sllogan ilaçi që ka koinçiduar në sfondin e këndit ku pretendenti për kandidat po mbledh

LSI mbas kandidimit të Bojaxhiut: E mbështesim

Kandidatura e Gjergj Bojaxhiut për bashkinë e Tiranës mesa duket është mirëpritur nga LSI-ja. Në një kohë kur Bojaxhiu shpall kandidaturën e tij zyrtare të pavarur për bashkinë e Tiranës,