Tag "bogdani. autobuzi"

Bogdani: Autobusi i Ramës parakalon arsyen njerëzore

Deputeti i Partisë Demokratike Gerti Bogdani në një deklaratë për mediat është shprehur se autobusi i Edi Ramës po shkel çdo normë dhe po parakalon me shpejtësi arsyen dhe logjikën