Tag "bogadani"

Shpëtim Gjika dhe Sadrit Danaj përplasen për “menaxhimin e Bashkisë”

Situata me ndërtimet pa kriter dhe menaxhimin e Bashkisë së Vlorës, ka krijuar përplasje mes ish-kreut të kësaj bashkie Shpëtim Gjika, dhe kryetarit të Këshillit të Qarkut, Sadrit Danaj. Pas

Bogdani: Rama shpif për trashëgiminë kulturore

Në një deklaratë për shtyp deputeti i Partisë Demokratike, Gerti Bogdani, u shpreh se Edi Rama shpalosi një shpifje të radhës nga salloni i tij mavi. “Këtë radhë trillimi kishte

Dita e shkuljes së veshit, Bogdani: akt cinik i Ramës

Deputeti i Partisë Demokratike Gert Bogdani ka reaguar ndaj deklaratave të kryesocialistit Rama në Vlorë, i cili pranoi se kishte kapur prej veshi diplomatin Egin Ceka. Bogdani tha se nisma