Tag "bluzen"

Djaloshi afgan i cili u bë i famshëm me bluzen e Messit, kërcënohet nga mafja

Djali afgan, i cili u bë i famshëm me një fanellë të improvizuar me plastmas të Leo Messit ka pasur kërcënime për ta lënë vendin e tij. Murtaza Ahmadi, djali

Djaloshi që veshi plasmasin me emrin e Messit, merr një dhuratë nga argjentinasi

Futbollisti argjentinas, Lionel Messi ia ka bërë dhuratën e parë djaloshit afgan, Murtaza Ahmadi, i cili bëri xhiron e mediave të botës dhe të rrjeteve sociale i veshur me një