Tag "bluze"

Politikanë e artistë luajnë futboll. Bes Kallaku me Sali Berishën në bluzë

Erion Veliaj ka postuar në rrjetin social Facebook imazhet e një ndeshje futbolli të zhvilluar mes politikanësh, sikundër edhe personazhe të botës së artit. Aktori Bes Kallaku shfaqet me fotografinë

Ronaldo godet një fëmijë me top, por…i dhuron bluzën e tij (video)

Ylli i Realit të Madridit goditi pa dashje një fëmijë me top në fytyrë, gjatë një goditje të lirë. Por futbollisti portugez u prek shumë nga kjo dhe vendosi t’i

Mark Zuckerberg: “Ja pse vesh përditë të njëjtën bluzë”

Miliarderi 30-vjeçar ka qëndruar katër orë në zyrat e “Facebook”-ut në Kaliforni, ku iu është përgjigjur pyetjeve të dërguara nga e gjithë bota, por edhe nga pjesëmarrësit në event. Pse

Rihanna hedh në gjyq “Topshop”-in

Rihanna do të nisë një proces gjyqësor shumë fitimprurës vetëm për një bluzë. Ajo do të hedhë në gjyq gjigantin britanik “Topshop”, për t’i marrë një shpërblim prej 5 milionë