Tag "bluza"

Kjo është bluza që “flet” të gjitha gjuhët (Foto)

Ka plotë raste kur udhëtoni në ndonjë vend, por nuk keni mundësi që të komunikoni me vendasit e atij vendi. Por tashmë mos u shqetësoni pasi një bluzë do t’ju

I ftohti ka bërë që edhe pulat të vishen me triko në Angli

Një vajzë 25 vjeçare e quajtur Nicola Congden dhe nëna e saj Ann kanë marrë një nismë për të veshur pulat e tyre me triko. Kjo histori vjen nga qyteti

Bluzat e Bardha sot në testim, ja cilat kategori do t’i nënshtrohen kësaj prove

Me urdhër të Ministrisë së Shëndetësisë, ditën e sotme pas orës 16:00, do të kryhet testimi i infermierëve në katër spitalet universitare të Tiranës. Të përfshirë në testim do të

Lypësat e RILINDJES! FOTO

Të paktën i veshi njerëzit kjo fushatë. Bluza me shenjat e rilindjes po bëjnë xhiron e kazanëve të plehrave.   Ndërsa zonja në foton kryesore është lypse. Natyrisht, kërkon ndonjë

Elvis Rroshi përdor fëmijët për fushatën, i vesh me bluza me emrin e tij (FOTO)

Kandidati i majtë për bashkinë e Kavajës, ElvisRoshi, njëkohësisht dhe kryebashkiaku i këtij qyteti po përdor fëmijët për fushatën e tij politike. Përmes disa fotove në rrjetet sociale, Roshi shfaqet

Bluza me “Shqipërinë e madhe”, më e preferuara

Bluza e cila ka të stampuar flamurin që u ngrit në stadiumin e Beogradit ditën që Shqipëria luajti kundër Serbisë, mbetet më e preferuara ne keto dite festash. Bluza me

Obama, në dyqan për dhurata

Karvani i makinave të presidentit amerikan ishte nisur drejt Nju Jorkut, ku Barack Obama do të merrte pjesë në një eveniment për ngritjen e fondeve për kandidatët demokratë, por ai

Kaçe i kërkon falje serbit te PAOK-u, rikthehet në skuadër

“I lumtur që rikthehem në skuadër”. Ky është mesazhi që ka lëshuar dje Ergys Kaçe në mediat greke. Sipas “metrosport.gr” dhe “gazzetta.gr”, mesfushori ka lënë mënjanë problematikën me fanellën e