Tag "blushin"

Zbulohen personat që kërcënuan Ben Blushin në Elbasan. Ja lista

Ashtu siç u tha edhe një ditë më përpara, të gjithë ata persona që sulmuan Ben Blushin, janë punonjës së administratës. Sipas të dhënave, kjo është lista e sulmuesve. Sipas

“Lufta e Ftohtë”. Rama nuk fton Blushin në takimet në Elbasan

Ben Blushi nuk është ftuar nga Rama, në takimin e parë të bashkëbisedimit mes zyrtarëve të lartë të PS në Elbasan, ku Blushi është zgjedhur deputet. Në takim merrnin pjesë

Hasan Halilaj: Do të padis dhe Blushin, por s’dua ta bezdis tani

I-sh-kreu i Bashkisë së Kukësit, Hasan Halilaj ka paralajmërua se do të padisë deputetin e Partisë Socialiste, Ben Blushi. Halilaj tha se, do të bëjë një padi ndaj Blushit për

Rama kërcënon Majkon dhe Blushin: S’keni vend në listat për deputetë në 2017

Nuk ka paqe dhe kthim pas në raportet e krisura mes kryeministrit Edi Rama dhe veteranëve të Partisë Socialiste, me në krye deputetin rebel, Ben Blushi. Ky i fundit, së

Blushi “ha ngjalën” tek shtëpia e Dash Pezës

Raporti i tensionuar mes Ramës dhe deputetit Blushi merr fund. Nuk dihet se çfarë stratëgjie po ndjekë politika e majtë, por nëj gjë është e sigurt që akujt janë zbutur