Tag "Blunt dhe Real1"

Ledri, Blunt dhe Real1 publikojnë remiksin “Nëse M’don Ti”

Reperi Ledri Vula në bashkëpunim me Dj Blunt dhe Real 1, kanë publikuar remiksin e këngës “Nëse m’don Ti”, me videoklip. Videon e këtij projekti e ka punuar Imagine Films,