Tag "bluishi"

“Blushi synon të marrë Partinë Socialiste”. Ja deklarata

Spartak Ngjela mendon se qëllimi i Blushit është që të marrë Partinë Socialiste. “Fakti që Rama ka frikë të bëjë zgjedhje për krytetar partie, shenjat janë se Blushi dhe ekipi