Tag "blue ivy"

Beyonce e mahnitshme me të bijën

Vajza e Beyonce Blue Ivy edhe një muaj mbush 2 vjeç. Dhe vajza e saj po rritet mjaftë shpejt. Këngëtarja ka postuar një fotografi mahnitëse bardhë e zi të saj