Tag "bloom"

Pasioni për jogën bashkon Bloom dhe Moore

Ndonëse ende nuk ka asgjë serioze mes tyre, shumë thashetheme po qarkullojnë në lidhje me afrimitetin ndërmjet Orlando Bloom dhe Demi Moore. Ata kanë shumë gjëra të përbashkëta, por asgjë

Bloom hakmerret, kapet mat me ish-gruan e miliarderit Packer (FOTO LAJM)

Aktori Orlando Bloom, i cili së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes pas sherrit me Justin Bieber, duket se nuk e ka lënë me kaq këtë histori. Tradhëtitë e

Arsyeja e ndarjes së Bloom-Kerr

Arsyeja e ndarjes së Bloom-Kerr Orlando Bloom injoroi ekzistencën e ish-bashkëshortes, Miranda Kerr, ndërsa u ndal të premten në një program televiziv të quajtur “Live with Kelly”. Disa orë pas

Miranda Kerr, “Zhuljeta” e kohëve moderne

E veshur shumë klas, me një fustan, i cili valëvitej nga era është dukur sikur Miranda Kerr po luante rolin e Zhulietës në teatrin Broadway, gjatë kohës që ishte atje