Tag "blogu"

Armina Mevlani hap blogun e saj të modës

Fashionistja Armina Mevlani kishte kohë që kishte paralajmëruar hapjen e një blogu të sajin mode. Dhe ja vetëm pak minuta më parë ajo e ka bërë vet publik, këtë lajm

Laptopi i ri ‘VAIO Fit 11A Flip’ shpaloset nga Sony

Është bërë një postim në blog nga Microsoft për të njoftuar daljen në treg të VAIO Fit 11A Flip. Theksohet se laptopi 11-inç me ekran me prekje do të peshojë