Tag "bllokuese"

“Gjykata e Lartë”, Nishani i përgjigjet Ruçit dhe Vasilit: Të shmangim praktikat bllokuese

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani i është përgjigjur shkresës së Kryetarëve të grupeve parlamentare të Partisë Socialiste, Gramoz Ruçi dhe zotit Petrit Vasili të Lëvizjes Socialiste për Integrim lidhur me