Tag "bllokuara"

Shpërdorimi i Veliajt, mban dritat ndezur në mes të ditës në rrugët e bllokuara nga punimet

Ndërkohë që në rrugët e Tiranës në qender po punohet dhe janë të bllokuara për makinat dhe kalimtarët, dritat dhe sëmaforët janë në fusnkion. Kjo është një shpërdorim i parave

Përmbytjet. Ja cilat janë rrugët e bllokuara dhe problematike

Disa akse rrugore në vend paraqesin probleme për qarkullimin e mjeteve mëngjesin e sotëm, si rezultat i reshjeve të dendura që kanë përfshirë vendin 48 orët e fundit. Sipas informacionit

Ndeshja me Serbinë, ja rrugët e bllokuara në Elbasan

Tuneli i Krrabës do të bllokohet në orën 12 të ditës së sotmë. Të gjithë tifozët që do të shkojnë në Elbasan Arena duhet të kalojnë para mesditës, përndryshe do

9 fshatra të Gramshit të bllokuara nga reshjet

9 fshatra të komunës Kukur në Gramsh janë bllokuar prej dy ditësh si pasojë e reshjeve të shumta dhe rrëshqitjes së dherave. Megjithëse janë njoftuar strukturat vendore dhe Shtabi i

Vizita e Vuçiç, blindohet Tirana, Ja rrugët që do të bllokohen

Në kuadër të të vizitës dy ditore të kryeministrit serb, Aleksandër Vuçiç e gjithë policia e Tiranës është vënë në gatishmëri të plotë. Me qëllim mbarëvajtjen e aktivitetit është hartuar

Situata e rrugëve, MB: Ja akset problematike

Ministria e Brendshme ka bërë me dije situatën e qarkullimit në akset rrugore të të gjithë vendit. Sipas njoftimit për mediat janë marrë masa për hapjen e rrugëve të bllokuara