Tag "bllokoi"

Duke bllokuar testin e drogës Rama personalizon krimin dhe i jep goditje dekriminalizimit

Nga Sali Berisha Ne Shqiperi, qytetaret, mediat dhe mbare shoqeria tregojne me gisht Edi Ramen si perdorues te kokaines! Te dashur miq, ne tre veset shkatrrimtare te njeriut; alkoli, bixhozi

Dështon Dita pa makina në Tiranë. Neveri dhe zemërim kundër Erion Veliajt

Fest të madhe ka Shqipëria! – kjo është logo e këtij kryetari të ri bashkie që zgjodhi Tirana. Erion Veliaj po shkëlyhet për të krijuar fasadën e një kryeqyteti të

“Neo-bllokmeni Edi Rama urdhëron rrethimin stalinist të selisë së PD-së”

Nga Sali Berisha Te dashur miq, ne nje akt provokacioni te ulet te tipit stalinist, Edvin Kristaq Rama rrethoi dje me fallangat e tij te krimit, me bandite me uniforme

Bashkia, Ramës: Bllokove projektet e kryeqytetit, të mbeti në gojë kastraveci i mashtrimit

Bashkia e Tiranës ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Rama për punën e bërë në këtë qytet nga kreu i Bashkisë, Lulzim Basha. Bashkia e ka cilësuar Ramën, kryeministrin më

Basha: Rama bllokoi projektet për Tiranën, ka frikë nga veprat e mëdha

Kreu i Bashkisë së Tiranës ka akuzuar kryeministrin e vendit, Edi Ramën se ai është arkitekti i të gjitha projekteve strategjike që janë bllokuar me firmën e tij. Kështu deklaroi

Berisha: 300 ditë asnjë tullë në Xhaminë e Madhe të Tiranës!

Në një reagim në rrjetin social Facebook, ish –Kryeministri Sali Berisha ko komentuar se gjatë kësaj qeverisje, nuk është vënë dorë në Xhaminë e Madhe të Tiranës. Berisha shkruan se

Kajsiu: Qeveria bllokoi mbetjet e parrezikshme, tani pranon toksiket

Përfaqësuesi i Aleancës Kundër Importit të Plehrave, Blendi Kajsiu deklaroi se qeveria, me vendimin për të lejuar importin e armëve kimike nga Siria, po bie në kontradiktë me vendimet e

Bllokohen pikat e inerteve në lumin Tërkuz

Masakra mjedisore që vijon përgjatë lumenjve të Shqipërisë prej disa vitesh, duket se do të frenohet. Shenjat e para të këtij reagimi Ministria e Mjedisit i dha sot, ku përgjatë

Palermo bllokon: Ujkani, i yni

Zërat për transferimin e Samir Ujkanit tek Lacio nuk janë aspak të vërtetë dhe ai do të vazhdojë të qëndrojë tek Palermo. Kjo ka qenë deklarata e drejtorit sportiv të

Shkodër, Berisha: Rama shkelmoi mbi integrimin

Kreu i qeverisë Sali Berisha nga Shkodra, ku zhvilloi mitingun përmbyllës të Partisë Demokratike, akuzoi kryesocialistin se në 3 muaj fushatë nuk e përmendi asnjëherë fjalën ‘integrim’. Kryeministri u shpreh

Statusi kandidat, Bregu: Opozita bllokoi fondet

“Gjithçka mund të bëhej më mirë, po të mos kishim një opozitë bllokuese, që me dashakeqësi ua mohoi fondet shqiptarëve që do të vinin nga statusi kandidat”. Kështu u shpreh