Tag "bllokime"

Sot seanca parlamentare. Opozita lajmëron bllokim të punimeve

Kuvendi i Shqipërisë do të zhvillojë sot seancën plenare të radhës. Në rend ditë janë miratimi i disa projektligjeve. Në seancën e sotme pritet të diskutohet edhe Raporti i Këshillit

Shkodër, FNSH bllokon dhjetëra makina

Dhjetëra automjete me xhama të zinj janë bllokuar gjatë kontrolleve të lëvizshme të 3 grupeve të FNSH-së të mbërritura nga Tirana dhe policisë së Shkodrës. Postblloqet e lëvizshme me efektivë

Rusia bllokon disa përmbajtje në internet

Në shumë shtete të botës qeveritë kanë bllokuar disa lloje përmbajtjesh në internet. Ky fenomen ndodh për të parandaluar qytetarët që mos të kenë qasje me gjërat e konsideruara si