Tag "bllokim rruga"

Pishkash, shembet dheu bllokohen rruga nacionale

Një shembje dherash është bërë shkak për bllokimin e rrugës nacionale Librazhd – Qafë Thanë mesditën e sotme. Rrëshqitja e dherave ka ndodhur në fshatin Pishkash dhe si pasojë janë