Tag "bllof"

Zbulohet mashtrimi i Aurela Hoxhës, hap faqe fansash dhe i bën komente vetës

Dihet se VIP-at shqiptar kanë qejf të jenë në qender të vemendjes dhe të komentohen nga fansat e tyre. Por edhe kur fansat nuk “ia varin”, ata kanë gjetur një

Ministri gjerman nxjerr bllof Tahirin për azilkërkuesit shqiptar

Duke dashur të justifikohet për rritjen e numrit të azilkërkuesve shqiptar, ministri i Brendshëm Saimir Tahiri përsëriti teorinë se këta shqiptarë, kanë qenë emigrantë në Greqi. “Daljet nga kufiri i

Atletiko Madrid pa blof, titulli më afër se kurrë

Nuk ka gëzuar as 24 orë Reali i Madridit, sepse Atletiko e Madridit ka fituar sërish dhe tashmë është 3 pikë para formacionit të Karlo Ançelotit dhe 4 pikë para

Bregu: Rama luan bllof me 3 ligjet

Në një deklaratë për shtyp, ministrja e Integrimit Majlinda Bregu akuzoi Partinë Socialiste se së bashku me koalicionin e saj luajnë bllof me 3 ligjet duke kushtëzuar integrimin për shqiptarët.