Tag "blinte"

Blinte femra për 4 mijë € dhe i bënte prostitute, arrestohet 43 vjeçari

Policia italiane ka arrestuar një 43-vjeçar shqiptar pasi dyshohet si trafikant femrash me qëllime prostitucioni. Policia e Reggio Emilia vuri në pranga Gazmir Dakan, i cili jetonte në Itali pa

Ngjela: Nipi, trafikant si Enveri. Me paratë e kokainës mendoi të blinte PS

“Trafiku nuk lind befas ne nje familje, ai eshte tendence e trashegueshme”. Keshtu shkruan ne nje postim ne rrjetin social Facebook, avokat Spartak Ngjela, duke analizuar ngjarjen me te fundit,