Tag "blindon"

E FUNDIT: Forca dhe mjete të shumta policie për protestën

Protesta e opozitës ka bërë që policia e vendit tqë blindojë Tiranën. Siç duket edhe në videot e mëposhtme, policia ka vendosur edhe furcate jashtëzakonshme mbrapa kryeministrisë. Makinat e poliicisë

Policia blindon spitalin e Traumës, mjekët: U bë si në ‘97

7 persona kanë mbetur të plagosur gjatë natës së kaluar në qytetin e Laçit, pas një përplasje fillimisht me armë të ftohta e më pas me armë zjarri. Sipas të

Nesër Skënderbeu-Dinamo e Zagrebit, policia “blindon” Elbasanin

Policia e Elbasanit ka publikuar masat që do të meren ditën e nesërme për shkak të zhvillimit të ndeshjes Skënderbeu i Korçës – Dinamo e Zagrebit e vlefshme për fazën

Skënderbeu – Milsami, pas incidentit me polakët, policia blindon “Elbasan Arenën”

Incidenti në ndeshjen Kukësi-Legia e Varshavës ka përforcuar vëmendjen e bluve në parandalimin e përsëritjes së rasteve të tilla. Kështu policia e Elbasanit ka marrë masa të ashpra për mbarëvajtjen

Çelsi blindon kreun, tripletë për Kostën

Çelsi nuk di të ndalet edhe në javën e katërt në Premier League. Diego Kosta ka shënuar sërish, ashtu si në 3 javët e para, vetëm me një ndryshim, kundër

KFOR-i “blindon” Mitrovicën

Forca të shumta ushtarake të KFOR-it janë parë nëpër Mitrovicë. Ata janë parë të lëvizin edhe me automjetet e tyre, duke krijuar kështu edhe trafik nëpër qytet. Bëhet me dije