Tag "blihet"

Aty ku virgjëria “blihet” më shtrenjtë se floriri

Në disa vende në Azi ekziston një “mall” që vlen më shumë se ari, virgjëria. Shumë burra paguajnë miliona për të bërë seks me një vajzë të pafajshme, dhe nga

“Ti që vrave Tironën dhe çunat e Tironës, jeta jonë nuk blihet me 100 mijë euro”

Kryeministri Edi Rama ka mbajtur një qëndrim të turpshëm me rastin e vrasjes së pronarit të News 24 Artan Santo. Ja çfarë shkruan në mesazhin e tij në FaceBook Edi

Zgjedhjet në Maqedoni: Paraqiten parregullsi, blihen vota në Kërçovë

Organizata joqeveritare “CIVIL” ka informuar se persona të caktuar kanë tentuar blerjen e votave në mënyrë të organizuar në rajonin e Kërçovës. “Në Kërçovë janë vërejtur aktiviteteve për blerjen e

Shitet Washington Post, blihet nga themeluesi i amazon.com

Themeluesi i faqes së internetit, amazon.com, Jeff Bezos do ta blejë gazetën amerikane, Washington Post, dhe disa gazeta të tjera për një shumë që raportohet se arrin 250 milionë dollarë.