Tag "blerte"

Ushtria zbret në fushën e blertë. FA mposht me penallti FSK-në

Është zhvilluar një ndeshje miqësorë në stadiumin “Qemal Stafa”, ndërmjet ekipit të Forcave të Armatosura të Shqipërisë dhe ekipit të Forcave të Sigurisë së Kosovës. Ndeshja përfundoi 1 me 1