Tag "blerta pepa"

Zbardhet dëshmia e mjekëve që kryen operacionin e Blerta Pepës

Është marrë në pyetje nga grupi i hetimit mjeku anestezist dhe stafi që asistoi në operacionin e 16-vjeçares Blerta Pepa e cila humbi jetën pas ndërhyrjes në gju. Mjekët kanë