Tag "Blero"

Kur Blero dhe Genta nuk kishin operacione plastike (Foto)

Blero dhe Genta duken krejt ndryshe tani. Të dy kanë realizuar një foto shumë më herët, atëherë kur kishin pamje origjinale dhe pa operacione plastike.

Blero më keq se femrat. Ja ndryshimet pas operacioneve (Foto)

Blero është këngëtari që ka pësuar ndryshime më së shumti që nga fillimi i karrierës së tij. Këngëtari është akuzuar disa herë për ndërhyrje kirurgjike, por që nëpër intervista ai

Blero kapet mat me një bionde, shpërthen e dashura e tij Afrona (Foto)

Këngëtari Blero po xhiron videoklipin e tij të ri. Në disa fotografi ai u shfaq me disa femra bjonde, me siguri modelet super seksi që do marrin pjesë në klipin

Blero vazhdon të vjedhë këngët

Blero ka publikuar mbrëmë këngën e re, në bashkëpunim me Uki Latifin. Por, kënga “1 herë”, e punuar në studion “Elephant”, del që nuk është origjinale. Nuk është hera e

Blero më i dashuruar se kurrë (Foto)

Është komentuar shumë jeta e tij private, duke filluar nga ndarja me bashkëshorten e pastaj fillimi i një lidhje të re. Blero dhe Afrona tashmë e kanë dëshmuar se janë

Ja me kë e tradhëtoi Teuta Krasniqi Bleron

Pas divorcit me këngëtarin Blero, Teuta Krasniqit është hedhur në krahët Adonis Morinës. Teuta tha se lidhja ka tre muaj që ka nisur, por disa biseda të zbuluara në rrjetet

Blero: Gabimi im? U nguta kur u martova me Teutën

Edhe pse kanë kaluar muaj nga ndarja e tyre, kengetari Bleo ka folur sërish për divorcing me Teuta Krasniqin. Në një intervistë televizive, ai u shpreh se asnjë nuk duhet

Shikoni hundën e re të Bleron pas ndërhyrjes kirurgjikale

Këngëtarit Blero kishte kohë që i kishte rënë një nur që s’po e kuptonim. Tashmë me këtë foto na i qartësoi të gjithëve idetë. Duket qartë se ai ka bërë

E dashura e Bleros provokon me foto seksi

Afrona Dika emri i të cilës është bërë shumë i njohur pas lidhjes me këngëtarin Blero ka marrë një iniciativë për të qenë në qendër të vemendjës, ajo sefundmi ka

Blero rrezikon 5 vite burg për….

Këngëtari i njohur Blero rrezikon 5 vite burg nëse nuk ka leje për armën që deklaroi se posedonte. Në bazë të Kodit Penal të Kosovës, e pret një dënim me

Blero pas ndarjes largohet drejt Finlandës

Thuhet se këngëtari i mirënjohur menjëherë pas ndarjes do të largohet nga Kosova.Blero ka blerë biletë vetëm vajtje drejt Finlandës. Blero dhe Teuta janë ndarë para pak ditësh. Këtë ata

Zyrtare, ndahen Teuta dhe Blero

Aktorja Teuta Krasniqi dhe këngëtari Blero, kanë konfirmuar ndarjen e tyre nëpërmjet një komunikate për medie. Në komunikatë thuhet se vajza e tyre Tara, do të jetojë me Teutën ndërsa

Konfirmohet ndarja e Bleros nga bashkëshortja

Prej kohësh kanë qarkulluar fjalë për një ndarje të mundshme të këngëtarit kosovar, Blero nga bashkëshortja e tij Teuta. Megjithatë në një formë apo një tjetër, këto zëra u mbyllën.

Blero dhe Teuta tifozë të Barcelonës

Duket se e gjithë familja e këngëtarit shqiptar, Blero është me skuadrën e Barcelonës. Këngëtari, duke marrë shkas nga super ndeshja e sotme, derbi, ka postuar në Instagram një foto

Blero dhe Florent Boshnjaku kanë formuar një kompani të re muzikore

Flitet për depërtimin në tregun muzikor të një gjiganti të ri në aspektin e prodhimit muzikor dhe distribuimit e mbrojtjes së të drejtave autoriale, e tashmë duket se ka edhe

Blero tani edhe me biznes

Ka zgjedhur që në natën e parë në lokalin veror të tij të ftojë përveç tjerash edhe këngëtaret Afërdita Dreshaj e Dhurata Ahmetaj. Blero, përveç biznesit në këngë këto ditë

Kënga më e re e Bleros, kushtuar Zotit

Në kuadër të albumit “Fiksimi im”, Blero, ka publikuar këngën e tij më të re, një ditë pas fillimit të muajit të shenjtë të Ramazanit. Këngëtari ka vendosur që një

Blero: Nuk kam reklamuar avio-kompaninë serbe

Pop ylli shqiptar, Blero, ka reaguar ashpër ndaj raportimeve se ai ka reklamuar një avio-kompani serbe në videoklipin më të ri të këngës “Një Moment”. Blero është akuzuar nga disa

Blero vazhdon të vjedhë muzikë

Këngëtari Blero para disa muajsh ka pasur një konflikt me vajzat e programit “Thumb”. Vajzat, në një prej emisioneve të tyre kanë ironizuar Bleron duke thënë se ai i ka

Dhurata Ahmeti vjen me një këngë të re

Këngëtarja kosovare Dhurata Ahmeti ka deklaruar se shumë shpejt do të vijë me një këngë dhe videoklip të ri. Ajo tashmë e ka përfunduar këngën e re dhe tani po