Tag "blerina gjylameti"

Deputetja e PS-së akuzon ministrat teknikë: Po shkelin ligjin me shkarkimet nga puna

Emërimi i ministrave teknikë, ka hapur debat në studion e Dritare me Rudinën në Vizion Plus, mes dy kandidatetve për deputete të Tiranës, Blerina Gjylameti e PS dhe Albana Vokshi