Tag "blerim destani"

Blerim Destani shkëlqen edhe në kinematografinë gjermane

Sukseset kinematografike të Blerim Destanit nuk kanë të numuruara. Pas pjesëmarrjeve në disa prej serialeve më të njohura në televizionet gjermane, ai nuk di të ndalet. Shumë shpejt aktori pritet

Aktori Blerim Destani i apasjonuar pas uniformës ushtarake dhe rracës së qenve ilir

Aktori shqiptar Blerim Destani ka publikuar një fotografi me rroba ushtarake. Ai nuk ka shkuar për të kryer sherbimin ushtarak por uniformën e ka veshur pasi ai mund të jetë

Blerim Destani i thotë Jo Arbana Osmanit

Lajmi se Blerim Destani do të ishte pjesëmarrës në emisionin e ri të Top Channel, “Në 1 javë”, u shpërnda me shpejtësi nga stafi i programit drejtuar nga Arbana Osmani.

Blerim Destani, në Tiranë për filmin e ri

Aktori i njohur Blerim Destani, ka vizituar së fundmi Tiranën… Jo për pushime, por për të xhiruar disa nga skenat e filmit më të ri ku ai do të jetë

Blerim Destani tifo për futbollistët shqiptarë në Botëror

Aktori shqiptar Blerim Destani ka qenë i pranishëm gjatë ndeshjes së botërorit Brazil 2014, Argjentinë-Zvicër. Nga fotoja e publikuar duket se Destani nuk ka bërë tifo as për Argjentinën as

Blerim Destani rikthehet në Tiranë për “Harms”

Aktori shqiptar Blerim Destani nuk kishte si të mungonte në ditët e edicionit të 11 të “Tirana International Film Festival”. Shfaqja e filmit “Harms”, i regjisorit gjerman Nikolai Müllerschön riktheu

Blerim Destani, një kopshtar i zellshëm

Jeni mësuar ta shohim gjithmonë me puro, duke bërë pushime luksoze në vende ekzotike, veshur me rroba të shtrenjta. Kush do ta besonte që një ditë do e shihnim aktorin