Tag "blerim"

Aktori shqiptar me famë botërore nderohet me titullin “Aktori më i mirë” në New York

Aktori i njohur shqiptarë me famë botërore Blerim Destani ka marrë titullin “Aktori më i Mirë” në “Javën e Filmit Shqiptar” në New York ku ka. Ai është nderuar me

Aktori Blerim Destani përsëri në një film gjerman

Aktori i njohur me origjinë shqiptare Blerim Destani është cilësuar si aktori shumë i favorizuar në Gjermani i cili sipas kinematografisë së këti shteti, ai ka aftësi të jashtëzakonshme si

Blerim Destani xhiron filmin e tij të ri

Edhe pse temperaturat ne Marok kanë arritur deri në 40 gradë, kjo nuk e ka ndaluar aspak aktorin shqiptar, Blerim Destani të xhirojë filmin e tij të ardhshëm. Për më

Blerim Destanit i pëlqen të tymosë puro

Blerim Destani është një person të cilit, mes shumë kënaqësive tjera, ia ka qejfi të tymosë purot. Këtë e ka pohuar vetë aktori shqiptar nga Maqedonia. Megjithatë, Blerimi ka edhe

Blerim Destani nuk i pëlqen thashethemet

Blerim Destani thotë se ai pa dëshirën e tij përfshihet në thashetheme të ndryshme nëpër media, dhe shton se nuk i pëlqen as t’i komentojë. Aktori shqiptar nga Maqedonia është