Tag "bleresit"

E Premtja e Zezë, blerësit shkaktojnë kaos në Britani

Pazari i famshem i se Premtes se Zeze eshte bere shkak per rremuje dhe kaos ne supermarketet dhe qendrat tregtare ne Mbreterine e Bashkuar. Një nga ditët më të mëdha