Tag "blere"

Edi Rama (a) ka blerë edhe heshtjen e ambasadorit Amerikan Donald Lu/ Nga Jakup B. GJOÇA

Zoti Donald Lu, me kinezëritë, po i zhgënjeni shqiptarët Zoti Donald Lu, kthesa 360 gradëshe e politikës tuaj, tjetërsimi 360 gradë I gjuhës që ju komunikoni me shqiptarët, vetëm në

Trendi kinez, shesin veshkën për të blerë iPhone

Të çmendurit pas produkteve të kompanisë Apple kanë filluar të shesin organet e tyre, në mënyrë që të blejnë produktet më të fundit të kompanisë amerikane. Në Kinë është trend

Rezart Taçi në negociata për ta blerë Parmën?

Milioneri shqiptar, Rezart Taci, raportohet se është në negociata për ta blerë klubin në krizë të Serie A, Parma. Sipas TV Parma, negociatat në mes biznesmenit shqiptar dhe pronarit aktual

Google ka blerë kompaninë e aplikacioneve Firebase

Kompania Google,shpalli sot blerjen e saj më të fundit, Firebase. Ky është një shërbim që ndihmon zhvilluesit të krijojnë aplikacione në kohë reale për iOS, Android dhe rrjetet që ruajnë

PSG gati 250 mln për të blerë Messi-n

Sheiku i PSG Al Khelaifi nuk arrin ta përtypë faktin se dështoi në tentativën për të afruar Cristiano Ronaldo-n, prandaj ai ka nisur ofensivën për blerjen e argjentinasit Messi. Në

Video skandal: Si u blenë me 2000 lekë votat në Korçë

Dymijë lekë një votë. Kaq ka kushtuar vota e çdo studenti të qytetit të Korçës për kandidatin e majtë për postin për kryetar bashkie të këtij qytetit, zotin Sotiraq Filo.