Tag "bleona"

FOTO/ Ganiu harron Bleonën, ja super femra që ka në krah

Lidhja e Bleonës me biznesmenin Gani Bardha, nuk do të ishte jetëgjatë. Megjithëse këngëtarja vazhdon ende ta ketë për zemër ish bashkëshortin, duket se ai a vazhduar jetën e tij

Bleona i bën dhuratë fansave për Shën Valentin, një foto nudo

Bleona Qereti ndez fansat në rrjetet sociale me rastin e festës së Shën Valendtinit. Në foton që këngëtarja ka ndarë sot në Instagram ajo shfaqet komplet nudo e shtrirë në

Bleona Qereti feston Krishtlindjet me Donald Trump (foto)

Bleona Qereti nuk i ndahet presidentit më të ri të SHBA-ve, Donal Trup. Këngëtarja e njohur shqiptare i dërgoi një mesazh urimi apo u zgjodh në krye të Amerikës, ndërkohë

Bleona shpërthen kundër Behgjet Pacollit. I shkruan një letër çarçaf të gjatë

Këngëtarja Bleona ndonëse po vazhdon karrierën e saj përtej oqeanit, duket se do të tregohet e hapur dhe e drejtë me ndjekësit e saj në Shqipëri. Para një dite kryetari

Bleonës i zbulojnë një sekret të madh, e vërteta e hidhur e jetës së saj (Foto)

Këngëtarja Bleona Qerreti, e cila prej vitesh jeton në Amerikë, ka bërë me dije se me Ganiun, ka pasur një martesë të gjatë. Me vite të tëra është përfolur për

19 vjeçari, kërkësë të veçantë për Bleona Qerretin (Foto)

Kjo mund të jetë një kërkesë që këngëtarja shqiptare mund ta mendojë seriozisht ose mund të qeshë me të madhe. Por ja që ky 19 vjeçar e paska shumë seriozisht

E njihni vëllain e Bleona Qeretit? Shikoni sa ngjajnë bashkë (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qerreti, ndan shpesh në rrjetet sociale, foto dhe momente familjare. Përveç nënës dhe babait, ajo nuk kishte publikuar foto të vëllait të saj Bledit. Por për këtë

Bleona nuk ndalet, pushime nudo në Karaibe (foto)

Bleona Qereti di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes me gjithçka që ajo bën. Kështu ka bërë sërish. Këngëtarja shqiptare, e cila jeton prej vitesh në LA, SHBA ka

Bleona shokon me pamjen e saj pa make-up (FOTO)

Ylli shqiptar i muzikës pop është ndër këngëtaret që ka tronditur skenen shqiptare me përformancat e saj mbreslënëse. Ikonë bukurie është konsideruar ajo në çdo shfaqje të saj në tapetin

Bleona pas Van Damit kap Stallonen (video)

Vete kengetarja Bleona Qerreti ka pranuar se ka pasur nje histori dashurie mes saj dhe aktorit te njohur Van Damit. Ajo njihet per njohjet e saj te shumta me njerez

Pse Bleona e zë gjithmonë ‘zogun’ me dorë? Ja çfarë fsheh…(foto)

Zbulohet më në fund se çfarë fsheh Bleona. Ajo di të befasojë gjithmonë. Këngëtarja superseksi Bleona Qereti është gjithmonë në syrin e medias për veprimet që ajo bën. Në këto

Bleona: Ju tregoj ku duhet të më prekë një mashkull që të çmendem (foto)

Bleona Qerreti ka zgjedhur t’i ngrejë akoma më shumë temperaturat e kësaj vere me një set fotosh shpërthyese, sensuale ku shfaqet më e bukur se kurrë. “Nëse një mashkull arrin

Bleona Qereti: Seks me De Biasin?! Ja si u ndjeva

Hera e fundit që je mërzitur? Pardje (hahahahaha). Zënka e fundit që ke bërë? Unë nuk kam kohë për zënka dhe 10 vitet e fundit jam munduar të mbaj rrotull

Bleona Qerreti, festë surprizë babait për 70-vjetorin e lindjes (foto)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Bleona Qerreti i ka organizuar babait të saj një festë suprizë me rastin e ditëlindjes së tij të 70-të. Festa për Nazmi Qerretin

Nuk do ta besoni si e festoi 1 Qershorin Bleona Qereti (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti ka menduar ta festojë ndryshe këtë 1 Qershor. Ajo ka dhuruar gjak për fëmijët talasemikë duke bërë kështu një thirrje për më shumë vëmendje ndaj tyre. “Dhuro

Surprizon Bleona Qerreti. Heq make up-in. Ja si duket natyrale (Foto)

Mbase është më mirë që Bleona Qerreti të dalë pa grim në foto, kjo pasi këngëtarja duket shumë e bukur natyrale. Bleona Qerreti shpesh ka marrë kritika të shumta nga

Fjalori dhe të sharat e Bleonës irritojnë politikanin shqiptar (Foto)

​Nuk është hera e parë që këngëtarja Bleona Qereti shpërthen kundra mediave për lajme të bëra për të. Këtë herë ajo ka reaguar ndaj komentit që i është bërë eventit

Kush është vajza e Bleona Qerretit?

Bleona Qerreti ka qënë e ftuar në festivalin e filmit në Kanë. Përpos performancës së saj ajo ka postuar në Instagram edhe foto nga një performancë e Katy Perry, duke

Bleona tallet me Shukriun. Ja çfarë i thotë Adelinës

Këngëtarja Bleona Qerreti ka ironizuar skandalin e ish- kryebashkiakut të Dibrës Shukri Xhelili, gjatë emisionit “Your Face Sound Familiar” të kësaj të hëne. Në përfundim të interpretimit të këngëtares Adelina

Bleona ka gjetur dashurinë në Prishtinë

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti duket se po e shijon mjaft qëndrimin e saj në Prishtinë. E mesa duket ajo ka gjetur dashurinë në kryeqytetin e Kosovës. Qereti ka postuar disa

Kur Bleona ishte ‘fqinje’ me Rihannën, ja si përshëndeteshin (Video)

Ka kërkuar me shumë ngulm të ndërtojë një karrierë edhe në SHBA, por megjithëse nuk ndodhet ende në top list, këngëtarja Bleona Qereti ka krijuar miqësi me shumë prej VIP-ave,

Kur Bleona eksiton edhe zombi-t…

Këngëtarja bukuroshe dhe mjaftë e debatuar Bleona Qereti, ka hedhur së fundit në profilet e saj në rrjetet sociale disa foto ku ajo duket sikur po sulmohet nga disa Zombi.

Reagon ish kunata e Bleona Qerretit: Ja çfarë shkruan ajo për këngëtaren

Vera Bardha rikthehet edhe një herë që të flasë për ish-kunatën e saj, të famshmen këngëtare shqiptare, Bleona Qerretin. ajo përmes një statusi në Facebook, sqaron të gjithë komentuesit në

Valbona Mema shpërthen kundër Bleonës: Peticion, ta heqim nga spektakli

Pas batutave dhe ironisë mes Bleona Qeretit dhe këngëtarit Endri Prifti në spektaklin “Your Face Sounds Familjar”, këngëtarja Valbona Mema i ka dalë në mbrojtje kolegut korçar, duke propozuar një

Deklarata bombë e Bleonës: Kam bërë seks me Jean Claude Van Damme

Këngëtarja Bleona Qereti ka pohuar se ajo ka patur një lidhje me aktorin, Jean Claude Van Damme. “Ai ka qenë mashkulli më i mirë që kam provuar ndonjëherë në shtrat.

Bleona Qereti në del në krah të Donald Trump. Ja çfarë i shkruajnë fansat

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti mesa duket mbështet kandidatin republikan për president në SHBA, Donald Trump. Bleona ka realizuar një fotografi me miliarderin, të cilën e ka shpërndarë në rrjetet sociale.

Bleona këndon në Sanremo, si gjithmonë provokuese dhe transparente

Vazhdon të provokojë me performancat e saj skenike dhe ekstravagante, këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti. Këtë radhë artistja ka zgjedhur një skenë ndërkombëtare, si ajo e Sanremos, në Itali. E ftuar

Bleona flet për propozimin e Dalipit: Ja çfarë i thashë në telefon

Këngëtarja e mirënjohur Bleona Qerreti ka konfirmuar se i ka telefonuar mjekut nga Burreli i cili i ka bërë propozimin publik për martesë. “Unë nuk kam dëshirë të lëndoj asnjë

Bleona, intervistë për prestigjiozen “Forbes”

Të gjithë e komentojnë shpesh për shkak të jetës luksoze që ajo bën e zhurmës që di të krijojë në showbiz. Por duhet të kujtojmë edhe arrritjet e saj në

Bleona i hipën sipër një mashulli por… ai është Gay (Foto)

Bleona Qerreti është në kërkim të dashurisë dhe këtë gjë e ka bërë të qartë vetë këngëtarja. Ajo i është ulur në prehër të një mashulli, por ai është Gay.