Tag "bleon"

Bleona publikon foto pa grim por…duket shumë ndryshe (Foto)

Bleona Qereti ka publikuar një fotografi ku shfaqet e gjitha natyrale. Pa grim dhe e përgjumur, Bleona nuk shfaqet aq e bukur sa jemi mësuar zakonisht ta shohim në daljet

Çmendet Bleona Qerreti nga vapa. Foto nudo nga vaska e saj (Foto)

Vapa e madhe që ka pushtuar vendin, duket se ka ndikuar shume edhe tek Bleona Qerreti. Ajo ka postuar foto nudo. Një tjetër e tillë, është publikuar në rrjetet sociale