Tag "blendi"

Lulzim Basha: Ministrat u larguan si pasojë e rivalitetit mes bandave

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një lidhje direkte nga çadra e protestës për emisionin ‘Opinion’ ka deklaruar se opozita nuk tërhiqet nga vendimi i saj, ajo kërkon qeveri

2 Blendat shkojnë bashkë me pushime (foto)

Ata të dy mbajnë emrin Blendi, të dy janë figura publike dhe të dy pëlqejnë plazhin. Njëri është moderatori i njohur Blendi Fevziu dhe tjetri është ministri i mirëqënies sociale

Blendi Gonxhe rikthehet në Bashkinë e Tiranës, Veliaj e bën drejtor

Ish-nënkryetar i bashkisë së Ramës, Blendi Gonxhe është rikthyer sërish si pjesë e stafit drejtues të Bashkisë së re të drejtuar nga Erion Veliaj. Gonxhe sqaroi se po merret me

Ish-drejtoresha e Jetimores kërcënon publikisht Blendi Fevziun

Pas shkarkimit nga posti i Drejtoreshës së Jetimores ku ndodhi skandali në Shkodër, Anjeze Gjeluci e ka kapur me Blendi Fevziun. Gazetari i TV Klan bëri një emision mbrëmjen e

“Skafisti” Blendi Fevziu

Temperaturat e larta të kësaj fundjave e kanë detyruar moderatorin e “Opinion” në Tv Klan, Blendi Fevziu ti largohet kryeqytetit dhe të gjejë freskinë e kërkuar në plazhet e Jonit

Drogë me leje dhe avion!

Nga Blendi Fevziu, Komisioni hetimor parlamentar për trafikun e drogës me avion e kishte pushim dje! Ishte e shtunë! Avionët e drogës jo, ata punojnë edhe në ditët e pushimit.

Edhe Blendi i ‘infektuar’ nga selfiet e famshme

Blendi Fevziu shpesh ka ironizuar faktin e ndikimit të rrjeteve sociale në jetën e individit. Gazetari dhe moderatori i i “Opinion” në disa emisione të më parshme tërthorazi, duke mos

Basha: Shqiptarët nuk mund të konsiderohen si dele

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha flet në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut. -Zoti Basha cilat janë detyrat tuaja si Kryetar i Opozitës shqiptare? Detyra e opozitës tashmë është e dyfishtë,