Tag "bledi mane"

Bledi Mane: Si u kap gafil Petrit Vasili me dashnoren, gruan e shokut të tij…

Akuza të rënda vijnë këtë herë nga Bledi Mane për Ministrin e Drejtësisë, Petrit Vasilin. Ky i fundit ka qenë i ftuar mbrëmë në “Opinion”, ku është pyetur nga Fevziu

MOR KOÇO KOKËDHIMA, MOR BURRË EDEPSËZ! Nga Bledi Man

E fillove prape zakonin e vjeter? Nuk te rrihet ty pa parë si vuajne vajzat dhe djemte qe punojne per kompanite e tua? A ke moral, respekt, humanizem, ndjesi prinderore

Plas sherri. Arjan Çani kërcënon kolegun e tij. Ja sherri mes tyre (Foto)

Arjan Çani dhe gazetari Bledi Mane janë përfshirë në një konflikt virtual ku ka përfunduar me kërcënime. Ka qënë Arjan Çani ai që ka dërguar sms kërcënuese në adresë së