Tag "bledi"

Denoncimi/ 9 DEPUTETË ME JURIDIK POR PA GJIMNAZ

Gazetari Bledi Mane shkruan së parlamenti shqiptar në mesin e tij ka 9 deputetë të cilët edhe pse kanë arsim të lartë asnjëherë nuk kanë shkelur në dyert e shkollave

Bardhi Terpollari: Vrasësi i vëllait tim fshihet në Skrapar, policia ta kapë

“Kushëriri që më vrau vëllain nuk është njeri, por monstër. Ai fshihet në Skrapar. Policia duhet ta arrestojë sa më shpejt, pasi rrezikohet jeta e familjarëve të mi. Kërkoj mbrojtje

Meta: Në krye të axhendës mbetet procesi i integrimit europian

Në datat 1-3 shtator, në Bled të Sllovenisë u zhvillua “Forumi Strategjik i Bledit” me pjesëmarrjen e shumë personaliteteve nga Europa dhe bota. Gjithashtu, me ftesë të veçantë, ishte i