Tag "bledar terpollari"

Arrestohet një tjetër shqiptar për vrasjen e Bledar Terpollarit

Policia greke ka arrestuar një tjetër person, që dyshohet se ka lidhje me masakrimin e Bledar Terpollarit, rreth 2 muaj më parë në fshat pranë Igumenicës. I dyshuari i katërt

Rrëfimi i babait të Bledar Terpollarit: Im bir e kishte si vëlla kushëririn që i preu kokën

Vetëm dy ditë më parë është konfirmuar nga policia greke se Bledar Terpollari është vrarë dhe i është prerë koka nga kushëriri i tij. Ky lajm ka tronditur mjaft familjarët

I këputen kokën Bledar Terpollarit, ky është shqiptari i arrestuar në Greqi

Policia greke ka zbuluar emrin e dëshmitarit në vrasjen e Bledar Tërpollarit, shqiptari që u gjet në Greqi me kokë të prerë. Mësohet se në Greqi mbahet i arrestuar shtetasi