Tag "bledar sheraj"

Tepelenë, çifti i moshuar grabitet dhe dhunohet brenda në banesë

Një çift i moshuar ka rënë pre e grabitjes së disa personave të armatosur dhe të maskuar, gjatë natës së sotme. Policia bën me dije se paraprakisht dyshohet që ngjarja