Tag "Blanc"

Laurent Blanc merr drejtimin e PSG-së

Përfundon një nga telenovelat më të gjata verore në Paris. Laurent Blanc merr zyrtarisht drejtimin e Paris Saint Germain pas aventurës së Carlo Ancelottit, të cilit iu ndez drita jeshile

Laurent Blanc, favorit për stolin e Romës

Alegri vendosi të qëndrojë te Milani, ndërsa Roma mbeti me duar bosh. Tani Baldini dhe Sabatini duhet të fillojnë menjëherë punën dhe të gjejnë trajnerin e ri pas shumë refuzimesh.