Tag "blake lively"

Lindi Violet, vajza e Blake Lively dhe Ryan Reynolds

Aktorët Blake Lively dhe Ryan Reynolds kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë. Kështu raportojnë portalet amerikane, sipas të cilave ylli i serialit “Gossip Girl” lindi në shtëpinë e tyre