Tag "bjerini"

Kuvend, PD u bien tavolinave, Rama: Vazhdoni bjeruni me dorë

Seanca prej 12 minutash e ditës së djeshme u shoqërua dhe me batuta mes kryeministrit Edi Rama dhe deputetëve të opozitës, të cilët protestuan para foltores së Kuvendit. Kreu i