Tag "biznesmend"

Krujë, arrestohen 2 adoleshentë, grabitën dhe kërcënuan një biznesmen

Forcat e policisë së Krujës kanë ndaluar dy adoleshentë, të cilët pasi kanë grabitur një biznesmen nën kërcënimin e armëve, kanë vijuar kërcënimet ndaj tij për të përfituar një shumë

Tiranë, grabitet me armë biznesmeni, i merren 40 mijë euro

Një biznesmen është grabitur me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur rreth mesdites, ndërsa është bërë e ditur vetëm në mbrëmje. Burime nga policia bëjnë me dije se në zonën pranë