Tag "biznesin e vogel ne Berzhire"

Berisha: PD s’do të rrisë taksat për biznesin

Kryeministri Sali Berisha shprehu sërish mbështetjen për biznesin, i cili, sipas tij, është “gjeneratori” kryesor për punësimin dhe zhvillimin në vend. Kreu i mazhorancës ka deklaruar se qeveria që drejton