Tag "bixhoz"

Londër, shqiptar lë në bixhoz paratë e sigurimeve të punëtorëve, arrestohet

Një shtetas shqiptar që jetonte prej vitesh në Britani është dënuar me dy vjet burg për evazion fiskal me vlerë prej 300 mijë paundësh. Leonard Gjini, 33 vjeç kishte themeluar

Dhunohet varri në Tiranë. Ja foto.

Në këtë foto që po bën xhiron e rrjeteve sociale një grup djemsh po luajnë letra të ulur mbi varre. Prej disa kohësh shenjtëria e vdekjes dhe varrit është goditur

Humbi lekët në bixhoz, raportoi për grabitje, arrestohet 26 vjeçari

Policia e Pukës ka arrestuar ditën e sotme një 26-vjeçar për kallëzim të rremë. Burime nga policia bëjnë me dije se i riu Edison Kurtaliaj kishte humbur lekët e xhiros

Humb në kazino 2 mijë euro, denoncon në polici sikur ja kanë vjedhur

Humbi 2 mijë euro në kazino, porn ë polici denoncon sikur ja kanë vjedhur. Kështu u justifikua një 35- vjeçar nga Korça përpara policisë dhe familjarëve të tij. Ai denoncoi

Zbardhet vjedhja 6 mld lekë në BSH, punonjësi i bankës: I humba në bixhoz

Në sekret të plotë, Gjykata e Tiranës dha masën e sigurisë arrest me burg për dy ekonomistët e Bankës së Shqipërisë, Ardian Bitraj dhe Mimoza Bruzia, të arrestuar për shpërdorim

Gati gjysma e popullatës në Maqedoni luajnë bixhoz!

Analizat e Asociacionit të bastoreve sportive në Maqedoni kanë treguar se kah fundi i vitit 2013 ka pasur rreth 400 bastore sportive në 8 rregullues të lojërave të fatit, në